Kto się w Tobie skrycie kocha

Wiele ludzi czuje, że ich życie miałoby znaczenie, gdyby znaleźli osobę ideał, która kochałaby ich i akceptowała takimi, jacy są. Istnieje przyczyna, dla której ludzie myślą, że związek z inną osobą przyniesie im szczęście. Gdy czujemy, że ktoś nas potrzebuje lub pragnie, mamy wrażenie, że nasze życie jest coś warte – jesteśmy czyimś skarbem. W czyichś oczach przedstawiamy prawdziwą wartość i sprawia to, że jesteśmy naprawdę szczęśliwi.

GDY CZUJEMY, ŻE KTOŚ NAS POTRZEBUJE LUB PRAGNIE, MAMY WRAŻENIE, ŻE NASZE ŻYCIE JEST COŚ WARTE – JESTEŚMY CZYIMŚ SKARBEM.

W rzeczywistości jednak większość takich związków kończy się fiaskiem. To powoduje, że zastanawiamy się, czy warto żyć. Czujesz się zdradzony, ponieważ wierzyłeś, że inne osoby naprawdę czuły do ciebie to samo co ty do nich. Niektórzy są tak załamani, że popełniają samobójstwo. Po prostu rezygnują z życia. Dlaczego tacy jesteśmy?

KIEDY BÓG UCZYNIŁ CZŁOWIEKA, RZEKŁ: NIE JEST DOBRZE, ŻEBY CZŁOWIEK BYŁ SAM.

Kiedy Bóg uczynił człowieka, rzekł: Nie jest dobrze, żeby człowiek był sam – przygotuję mu więc odpowiednią dla niego pomoc. Obraz ten wskazuje na to, że sam Bóg był samotny. Dokładnie tak, jak uczynił Ewę, by była jedno z Adamem, uczynił On człowieka, by był jedno z Nim. Oto dlaczego jesteśmy tacy, jacy jesteśmy. Szukamy związku pełnego znaczenia, ponieważ tego właśnie poszukuje również Bóg w relacji z nami. Nasze pragnienie jest odbiciem Jego tęsknoty.

W rzeczywistości jednak większość takich związków kończy się fiaskiem. To powoduje, że zastanawiamy się, czy warto żyć. Czujesz się zdradzony, ponieważ wierzyłeś, że inne osoby naprawdę czuły do ciebie to samo co ty do nich. Niektórzy są tak załamani, że popełniają samobójstwo. Po prostu rezygnują z życia. Dlaczego tacy jesteśmy?

Kiedy Bóg uczynił człowieka, rzekł: Nie jest dobrze, żeby człowiek był sam – przygotuję mu więc odpowiednią dla niego pomoc. Obraz ten wskazuje na to, że sam Bóg był samotny. Dokładnie tak, jak uczynił Ewę, by była jedno z Adamem, uczynił On człowieka, by był jedno z Nim. Oto dlaczego jesteśmy tacy, jacy jesteśmy.

Szukamy związku pełnego znaczenia, ponieważ tego właśnie poszukuje również Bóg w relacji z nami. Nasze pragnienie jest odbiciem Jego tęsknoty.

W związku dwojga osób, ten, kto kocha najmocniej, jest najbardziej narażony na zranienie. W tym sensie Bóg znajduje się w bardziej niekorzystnym położeniu. Jemu zależy na nas znacznie bardziej niż nam na Nim.

SZUKAMY ZWIĄZKU PEŁNEGO ZNACZENIA, PONIEWAŻ TEGO WŁAŚNIE POSZUKUJE RÓWNIEŻ BÓG W RELACJI Z NAMI.

Być może w innej z tego rodzaju broszur czytałeś już, że potrzebujesz Boga. Czy jednak wiadomo ci także, że Bóg potrzebuje ciebie? Świadomość tego powinna radykalnie zmienić twoje życie. Biblia zaczyna się obrazem ludzkiej pary małżeńskiej i kończy tym, że Boży ludzie zostają ostatecznie przygotowani jako Jego oblubienica.

BÓG SAM WKROCZYŁ W CZAS I PODJĄŁ SIĘ TEGO WIELKIEGO PRZEDSIĘWZIĘCIA PRZEPROWADZENIA WSZYSTKIEGO TAK, BY UZYSKAĆ NASZĄ ZGODĘ, NASZE „TAK”. OTO PRAWDZIWY ROMANS.

Bóg czyni wszystko, aby zrealizować to, czego pragnie w swoim sercu. Gdy wchodzisz w taki związek z Bogiem, On znajduje w tym zaspokojenie i odpoczynek. Oto dlacze- go Bóg stworzył czas, materię i… ciebie. Z tej też przy- czyny sam wkroczył w czas i podjął się tego wielkiego przedsięwzięcia przeprowadzenia wszystkiego tak, by uzyskać naszą zgodę, nasze „tak”. Oto prawdziwy romans.

Jeśli jeszcze nie posiadasz takiej więzi z Jezusem Chrystusem, możesz nawiazać ją dzisiaj poprzez prostą modlitwę:

Panie Jezu, dziękuję Ci za Twoją wielką miłość do mnie. Dziękuję, że oddałeś za mnie swoje życie. Przebacz mi grzechy i oczyść mnie z nich.

Panie Jezu, wejdź do mojego serca jako mój Zbawiciel i mój Ukochany.

Liczba odwiedzin 90 ,  2 Odwiedziny dzisiaj